Domy v AKCI!
Aktuality:
Statistiky návštěvnosti

Kolik u nás bylo návštěvníků?

Optimalizace PageRank.czTOPlist

Naše certifikáty

Přesvědčte se, že si naše kvalitní Termobloky vaši pozornost zaslouží právem!


SITE MAPa

Rychlý přehled stránek pro nalezení domu vhodného pro vaše možnosti.


Doporučujeme tyto stránky:
Financování stavby domu na klíč, rychle a levně!


Nedejte na TV reklamy - na oko snadná cesta k novému domu je jen klam!Málokdo je schopen financovat stavbu nízkoenergetického rodinného domu pouze ze svých vlastních úspor a příjmů. Nejčastěji využívanými prostředky k financování stavby jsou stavební spoření, úvěry a hypotéky.


Z televizních reklam lze snadno nabýt dojmu, že vyřízení hypotéky je hračka, ale bohužel to tak většinou není!

 

 

 

 

 

 

 

Jak na hypotéku? Aneb profesionální financování stavby!

Financování_vaší_nízko_energetické_nemovitosti_profesionálněI v této oblasti našim klientům nabízíme pomoc při financování stavby. Zástupce konkrétního finančního ústavu Vám může nabídnout pouze produkty toho finančního ústavu, který zastupuje. Proto již mnoho let spolupracujeme se specialisty zabývajícími se úvěry a hypotékami.


Zkušený finanční poradce Vám pomůže vybrat pro Vás nejvhodnější produkt přímo pro vás, seznámí Vás se všemi detaily a hlavně díky dobrým vazbám s finančními ústavy pro Vás dokáže vyřídit hypotéku mnohem rychleji a levněji, než kdybyste si ji vyřizovali sami. Mnohdy také dokáže zajistit hypotéční úvěr pro klienta, který již s finančními ústavy jednal a sám jej nezískal!

 Čeká na Vás zbrusu nový nízkoenergetický dům!

Novy dům s profesionálním finančním servisemUrčete si svá měřítka při výstavbě obytného prostoru ve vašem novém nízkoenergetickém domě. Nový prostor Vám dovoluje dům libovolně rozdělit, z jediněčné technologie Termoblok a postaven rychlostí blesku.


Objevte koncept šitý na míru Vašeho vysněného domu! Z dílny výrobce, podle nejnovějších technických standardů, vše s kompletním servisem a za garantovanou cenu!


Neváhejte nás kontaktovat, rádi zodpovíme jekýkoli váš dotaz!